23 Kasım 2017, 06:39:10 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Arama
  Ana Sayfa   PORTAL ONLINE DESTEK Yardım Otomatik Index Download Etiket Google Tagged Giriş Yap Kayıt  

Reklamlar

REKLAM ALANLARI

Konu Bilgileri
Konu BasligiKonu: ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler)
Cevap SayisiCevap Sayisi: 2 cevap var
Okunma SayısıOkunma Sayısı 4274 defa
Bu Konuyu Görüntüleyenler0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler)  (Okunma Sayısı 4274 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hasankcr
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 1559

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« : 09 Eylül 2009, 11:27:17 »

okul müdürü 4.ve 5.sınıflar beden eğitimi dersine
sınıf öğretmenlerine vereceği idari görev olmadığı bahanesiyle
beden eğitimi öğretmeninin ders saati dolmamasına rağmen ders vermiyor..
anlayacağınız beden eğitimi dersinew sınıf öğretmeni giriyor beden eğitimi öğretmeni yeterli ders alamıyor..

burdaki usulsüzlük değilmidir? beden eğitimi öğretmeni hakkını nasıl aramalı?

Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle Twitter Ekle Google Ekle Yahoo Ekle Del.icio.us Ekle Stumbleupon Ekle Technorati Ekle Digg Ekle Furl Ekle Newsvine Ekle Reddit Ekle Linkedin Ekle Friendfeed Ekle

hasankcr Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

Robot Linkler
Altarnatif Linkler
Offline Pasif

View Profile
Re: ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler)
« Posted on: 23 Kasım 2017, 06:39:10 »

uyari
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle www.bedenegitimci.org Sitesine Hosgeldiniz. Ben Robot Moderatör Olarak Siteden Daha Fazla Yararlanmaniz Için Sitemize Üye Olmanizi Öneririm. Güzel Paylasimlar Diliyorum.

giris  kayit
Altarnatif Linkler: ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) dosyalari,ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) belgeleri, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) görüntüleri, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) videolari, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) planlari, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) dökümanlari, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) oyunlari, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) arsivi, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) kurallari, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) videosu, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) resimleri, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) dilekçesi

ali osman bebek
Administrator
Üye Bilgileri Hero Member

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 16292

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #1: 10 Eylül 2009, 16:12:50 »

Mesaj: Milli Eğitime bu durumu iletmeni isterim bununla ilgili yönetmeli var 4 ve 5.sınıfta branş derslerine branş öğretmenlerinin gireceğine dair..

buyur yönetmeliğin ilgili maddesi:

Yönetmeliğin değiştirilen 64. maddesi

Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik bugünkü (24 Haziran 2005 tarih ve 25855 sayılı) resmi gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinde

Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

(24.06.2005 tarih ve 25855 Sayılı R.G.Yayımlanmıştır.)

MADDE 1 — 27/8/2003 tarihli ve 25212 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinin 64 üncü maddesinin dördüncü fıkrası aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

"İlköğretim okullarının 4 ve 5 inci sınıflarında özel bilgi, beceri ve yetenek isteyen; beden eğitimi, müzik, resim-iş, din kültürü ve ahlâk bilgisi, yabancı dil, iş eğitimi ve bilgisayar dersleri branş öğretmenlerince okutulur. Ancak ihtiyacın branş öğretmenlerince karşılanamaması hâlinde bu dersler yüksek öğrenimlerini söz konusu branşlarda yapan sınıf öğretmenleri veya sınıf öğretmeni olup bu alanda hizmet içi eğitim sertifikası almış öğretmenler tarafından ders değişimi yolu ile okutulabilir. Bunun da mümkün olmadığı durumlarda söz konusu dersler sınıf öğretmenince okutulmaya devam edilir."

MADDE 2 — Aynı Yönetmeliğe aşağıdaki geçici madde eklenmiştir.

"Geçici Madde 1 — Birleştirilmiş sınıf uygulamasına son verilinceye kadar, Yönetmeliğin 64 üncü maddesinin dördüncü fıkrası hükümleri birleştirilmiş sınıf uygulaması yapan ilköğretim okullarında uygulanmaz."

Yürürlük

MADDE 3 — Bu Yönetmelik 1/9/2005 tarihinde yürürlüğe girer.

Yürütme

MADDE 4 — Bu Yönetmelik hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle Twitter Ekle Google Ekle Yahoo Ekle Del.icio.us Ekle Stumbleupon Ekle Technorati Ekle Digg Ekle Furl Ekle Newsvine Ekle Reddit Ekle Linkedin Ekle Friendfeed Ekle
ali osman bebek'in Imzasi

Paylaşmak isteğiniz dökümanlarınız var ise;

bedenegitimci.org@hotmail.com

email adresine gönderin biz sizin adınıza yayınlayalım.

SAMİ DOĞDU
Üye Bilgileri Full Member

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 8403

Çocukluk etmişiz çabuk büyümekle.....

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #2: 24 Eylül 2009, 21:22:25 »

Mesaj: ali osman hocam.size döküman yollamak istiyorum ama bir türlü olmadı.bana yolunu tarif edermisiniz.sevinirim.hoşçakalın.
Bu Sayfayi Paylas
SAMİ DOĞDU'in Imzasi

çocukluk etmişiz çabuk büyümekle....
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Beden Egitimi Sitesi Etiketler
ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler)

Google Words: ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) Dosyasi, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) Belgesi, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) Kurallari, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) , ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) , ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) Resimleri, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) , ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) , ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) , ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) , ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) Videosu, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) Arsivi, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler) ,

||| Etiketler |||

Otomatik Tag
ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler), Beden Egitimi, Spor, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler), Beden Egitimi Egzersiz Planlari, Beden Egitimi Dersi Yillik Planlari, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler), Beden Egitimi Dersi Günlük Planlari, Beden Egitimi Dersi Zümre Toplanti Tutanaklari, ali osman hocaya(4 ve 5.Sınıflarda Branş Öğretmenlerinin Gireceği Dersler)

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Sitemap XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Yasal Uyari
* This site does NOT store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites. * Bu site ismi verilen dosyaların kendilerini barındırmamaktadır. Sitede verilen linklerin yasalara aykırı kullanımı karşısında oluşabilecek her türlü zarar ve mesuliyetten bedenegitimci.org sorumlu değildir...
Sitemizdeki İçerikler alıntılar içerebilir. Bazı yayınlarda kaynakça bölümü bulunmadığı için bizlerde yayınlarda bunlara yer veremeyebiliriz. İlgili dokümanların kaynakça bilgisini bilenler bize bedenegitimci.org@hotmail.com adresinden iletebilirlerse bizlerde ilgili dokümanları düzenleyerek emeğe saygı göstermiş oluruz.
Bu Sayfa 0.162 Saniyede 25 Sorgu ile Oluşturuldu
Sitemap
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69