23 Kasım 2017, 06:43:13 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Arama
  Ana Sayfa   PORTAL ONLINE DESTEK Yardım Otomatik Index Download Etiket Google Tagged Giriş Yap Kayıt  

Reklamlar

REKLAM ALANLARI

Konu Bilgileri
Konu BasligiKonu: Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı
Cevap SayisiCevap Sayisi: 1 cevap var
Okunma SayısıOkunma Sayısı 5193 defa
Bu Konuyu Görüntüleyenler0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı  (Okunma Sayısı 5193 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enesesen
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 206

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« : 27 Ağustos 2009, 18:58:09 »

OKULİÇİ BEDEN EĞİTİMİ SPOR VE İZCİLİK DAİRESİ BAŞKANLIĞI YÖNERGE DEĞİŞİKLİKLERİ

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, ORTA ÖĞRETİM KURUMLARI SPOR YARIŞMALARI YÖNERGESİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA  DAİR YÖNERGE

MADDE 1- 31.07.2006 tarihli ve 307 sayılı Makam Oluru ile  uygulamaya konulan Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim Kurumları, Ortaöğretim Kurumları Spor Yarışmaları Yönergesinin 2 inci ve 33 üncü maddelerinde yer alan “Kolları” ibaresi “Kulüpleri” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 2- Aynı Yönergenin 12 inci maddesi (B) fıkrası (1) bendi aşağıdaki şekilde yeniden düzenlenmiştir.

“1.) İlköğretim Kurumları Yönetmeliği, Ortaöğretim Kurumları Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliği hükümlerine göre okulun kayıtlı  öğrencisi ve derslere devam etme hakkı olmak ve devam etmek, öğrenci kriterlerine uygun şartlar taşımak.”
MADDE 3- Aynı Yönergenin 13 üncü maddesinin (A) fıkrasında yer alan “Fotoğraflı Nüfus Hüviyet Cüzdanı (aslı)” ibaresi ile (B) fıkrasında yer alan “nüfus hüviyet cüzdanı” ibareleri yürürlükten kaldırılmış, bu fıkralara “T.C.Kimlik Numarası” ibaresi eklenmiştir.

MADDE 4- Aynı Yönergenin 18 inci maddesinin (D) fıkrasının (1) bendi aşağıdaki şekilde yeniden düzenlenmiştir.
“1) Türkiye’de Öğrenim Gören Yabancı Uyruklu Öğrencilere ilişkin Kanun, bu Kanuna dayanılarak hazırlanan Yönetmelik hükümlerine uygun olarak okulun kayıtlı ve devamlı öğrencisi olmak”

MADDE 5- Aynı Yönergenin 40 ıncı maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“MADDE40- (1) Bu yönerge hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür.”

MADDE 6- (1) Bu Yönerge yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 7- (1) Bu Yönerge hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür.

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, ORTAÖĞRETİM KURUMLARI SPORCU LİSANS YÖNERGESİNDE   DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNERGE

MADDE 1- 31.07.2006 tarih ve 307 sayılı Makam Oluru ile yürürlüğe konulan Millî Eğitim Bakanlığı  İlköğretim Kurumları, Ortaöğretim Kurumları Sporcu Lisans Yönergesinin 8 inci maddesinin ( c ) fıkrasında yer alan ”fotoğraflı ve tasdikli Nüfus Hüviyet Cüzdanı ( aslı geçerli olacaktır) ” ibareleri yürürlükten kaldırılmış, bu fıkraya “T.C. Kimlik Numarası” ibaresi eklenmiştir. Aynı maddenin diğer paragraflarında yer alan “Nüfus Hüviyet Cüzdanı” ibareleri yürürlükten kaldırılmıştır.MADDE 2- Aynı Yönergenin 14 üncü maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“MADDE 14- (1) Bu Yönerge hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür.”

MADDE 3- (1) Bu Yönerge yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 4- (1) Bu Yönerge hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür.

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM KURUMLARI ARASI ÖĞRENCİ FAALİYETLERİNE İLİŞKİN ÖDÜL VE DİSİPLİN YÖNERGESİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNERGE

MADDE 1- 28.11.2007 tarihli ve 433 sayılı Makam Oluru ile yürürlüğe konulan  Aralık 2007 tarihli ve 2603 sayılı Tebliğler Dergisinde yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitim Kurumları Arası Öğrenci Faaliyetlerine İlişkin Ödül ve Disiplin Yönergesinin 30,31 ve 32 inci maddelerinde yer alan “ Türk Halk Müziği Jüri Üyeleri Yönetmeliğinde” ibaresi “ Türk Halk Müziği Jüri Üyeleri Yönergesinde” olarak değiştirilmiş, 58 ve 60 ıncı maddeleri ise aşağıdaki şekilde yeniden düzenlenmiştir.

“MADDE 58-(1) 31.7.2006 tarih ve 307 sayılı Makam oluru ile uygulamaya konulan “Millî Eğitim Bakanlığı Öğretim Kurumları ve Öğrenciler Arası Spor, Sosyal ve Kültürel Yarışmalar ile İzcilik Faaliyetleri Ödül ve Disiplin Yönergesi uygulamadan kaldırılmıştır.”

“MADDE60-(1) Bu Yönerge hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür.”

MADDE 2-(1) Bu Yönerge yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3-(1) Bu Yönerge hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür.

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI TÜRK HALK MÜZİĞİ JÜRİ ÜYELERİ YÖNERGESİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNERGE
MADDE 1-Şubat 2007 tarihli ve 2593 sayılı Tebliğler Dergisinde yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı Türk Halk Müziği Jüri Üyeleri Yönergesinin 3üncü maddesinde yer alan “Faaliyetler” ibaresi “ Yarışmalar” olarak değiştirilmiş, 15 inci ve 17 inci maddesi aşağıdaki şekilde yeniden düzenlenmiştir.

“MADDE 15-(1) Jüri üyelerinin hatalı eylemlerinde; Millî Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitim Kurumları Arası Öğrenci Faaliyetlerine İlişkin Ödül ve Disiplin Yönergesi hükümleri uygulanır.”

“MADDE 17-(1) Bu Yönerge hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür.”

MADDE 2-(1) Bu Yönerge, yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ULUSAL EGEMENLİK VE COCUK BAYRAMI İLE ATATÜRK’Ü ANMA VE GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA YÖNERGESİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNERGE

MADDE 1- Nisan 2007 tarihli ve 2595  sayılı Tebliğler Dergisinde yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Yönergesinin 28 inci maddesinde yer alan “ 19 Mart 2004” ibaresi “ Mayıs 2004” olarak değiştirilmiş ve aynı maddede   mükerrer yazılan “Gençlik ve” ibaresinin birisi uygulamadan kaldırılmıştır.

MADDE 2-(1) B u Yönerge yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI İL OKUL FUTBOL KOORDİNATÖRÜ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ HAKKINDA YÖNERGEDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNERGE

MADDE 1- Kasım 2007/2602 sayılı Tebliğler Dergisinde yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı İl Okul Futbol Koordinatörü Beden Eğitimi Öğretmenleri Hakkında Yönergenin 16 ıncı maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“MADDE 16-(1) Bu Yönerge hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür.”

MADDE 2-(1) Bu Yönerge yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI OKULİÇİ BEDEN EĞİTİMİ SPOR VE İZCİLİK DAİRESİ BAŞKANLIĞI SPOR-SOSYAL VE KÜLTÜREL YARIŞMALARDA GÖREVLENDİRİLEN BAKANLIK TEMSİLCİSİNİN GÖREV, YETKİ VE SORUMLULUK YÖNERGESİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNERGE

MADDE 1- 23.9.1998 tarihli ve 328 sayılı Makam Oluru ile yürürlüğe konulan Millî Eğitim Bakanlığı Okuliçi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik Dairesi Başkanlığı Spor-Sosyal ve Kültürel Yarışmalarda Görevlendirilen Bakanlık Temsilcisinin Görev, Yetki ve Sorumluluk Yönergesinin 11 inci maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“MADDE 11-(1) Bu Yönerge hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür.”

MADDE   2-(1) Bu Yönerge, yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE   3-(1) Bu Yönerge hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür.

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI OKUL SPOR FAALİYETLERİNDE SPORCULARIN FORMA VE EŞOFMANLARINA REKLAM KONULMASINA İLİŞKİN YÖNERGEDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNERGE

MADDE 1- 16.01.1996 tarih ve 11 sayılı Makam Oluru ile yürürlüğe konulan Millî Eğitim Bakanlığı Okul Spor Faaliyetlerinde Sporcuların Forma ve Eşofmanlarına Reklam Konulmasına İlişkin Yönergenin 18 inci maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“MADDE 18-(1) Bu Yönerge hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür.”

MADDE   2-(1) Bu Yönerge, yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ALO İZCİ KAN BİLGİ MERKEZİ  YÖNERGESİNİN  YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILMASINA DAİR YÖNERGE

MADDE 1- Mayıs 1998 tarih ve 2488 sayılı  Tebliğler Dergisinde yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı Alo İzci Kan Bilgi Merkezi Yönergesi yürürlükten kaldırılmıştır.

MADDE 2- (1) Bu Yönerge yayımı tarihinde yürürlüğe girer

MADDE 3- (1) Bu Yönerge hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür

Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle Twitter Ekle Google Ekle Yahoo Ekle Del.icio.us Ekle Stumbleupon Ekle Technorati Ekle Digg Ekle Furl Ekle Newsvine Ekle Reddit Ekle Linkedin Ekle Friendfeed Ekle

enesesen Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

Robot Linkler
Altarnatif Linkler
Offline Pasif

View Profile
Re: Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı
« Posted on: 23 Kasım 2017, 06:43:13 »

uyari
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle www.bedenegitimci.org Sitesine Hosgeldiniz. Ben Robot Moderatör Olarak Siteden Daha Fazla Yararlanmaniz Için Sitemize Üye Olmanizi Öneririm. Güzel Paylasimlar Diliyorum.

giris  kayit
Altarnatif Linkler: Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı dosyalari,Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı belgeleri, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı görüntüleri, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı videolari, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı planlari, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı dökümanlari, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı oyunlari, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı arsivi, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı kurallari, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı videosu, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı resimleri, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı dilekçesi

enesesen
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 206

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #1: 26 Eylül 2009, 18:22:08 »

Mesaj: 24.09.2009 TARİHİNDE YENİ BİR GENELGE YAYINLADI TEKRAR ESKİ GENELGEYİ YÜRÜRLÜĞE SOKTULAR. FOTOĞRAFLI NUFÜS CÜZDANINDA DEVAM...................
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle Twitter Ekle Google Ekle Yahoo Ekle Del.icio.us Ekle Stumbleupon Ekle Technorati Ekle Digg Ekle Furl Ekle Newsvine Ekle Reddit Ekle Linkedin Ekle Friendfeed Ekle

enesesen Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Beden Egitimi Sitesi Etiketler
Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı

Google Words: Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı Dosyasi, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı Belgesi, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı Kurallari, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı , Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı , Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı Resimleri, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı , Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı , Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı , Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı , Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı Videosu, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı Arsivi, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı ,

||| Etiketler |||

Otomatik Tag
Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı, Beden Egitimi, Spor, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı, Beden Egitimi Egzersiz Planlari, Beden Egitimi Dersi Yillik Planlari, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı, Beden Egitimi Dersi Günlük Planlari, Beden Egitimi Dersi Zümre Toplanti Tutanaklari, Müjde Meb Lisans Yönetmeliği Değişti Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Kalktı

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Sitemap XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Yasal Uyari
* This site does NOT store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites. * Bu site ismi verilen dosyaların kendilerini barındırmamaktadır. Sitede verilen linklerin yasalara aykırı kullanımı karşısında oluşabilecek her türlü zarar ve mesuliyetten bedenegitimci.org sorumlu değildir...
Sitemizdeki İçerikler alıntılar içerebilir. Bazı yayınlarda kaynakça bölümü bulunmadığı için bizlerde yayınlarda bunlara yer veremeyebiliriz. İlgili dokümanların kaynakça bilgisini bilenler bize bedenegitimci.org@hotmail.com adresinden iletebilirlerse bizlerde ilgili dokümanları düzenleyerek emeğe saygı göstermiş oluruz.
Bu Sayfa 0.102 Saniyede 25 Sorgu ile Oluşturuldu
Sitemap
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69