19 Ocak 2018, 08:02:56 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Arama
  Ana Sayfa   PORTAL ONLINE DESTEK Yardım Otomatik Index Etiket Google Tagged Giriş Yap Kayıt  

Reklamlar

REKLAM ALANLARI

Konu Bilgileri
Konu BasligiKonu: Besyo Giriş Yardım !!!
Cevap SayisiCevap Sayisi: 3 cevap var
Okunma SayısıOkunma Sayısı 5710 defa
Bu Konuyu Görüntüleyenler0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Besyo Giriş Yardım !!!  (Okunma Sayısı 5710 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

grock
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 27802

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« : 19 Ağustos 2009, 19:01:11 »

Mesaj: arkadaşlar ben 11. sınıf tm öğrenciyim. beden eğitimi öğretmenliğini istiyorum.öss de ne kadar almam lazım ve hangi bölümden giriş yapmam lazım..yardımcı olursanız sevinirim:) şimdiden teşekkürler

Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle Twitter Ekle Google Ekle Yahoo Ekle Del.icio.us Ekle Stumbleupon Ekle Technorati Ekle Digg Ekle Furl Ekle Newsvine Ekle Reddit Ekle Linkedin Ekle Friendfeed Ekle

grock Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

Robot Linkler
Altarnatif Linkler
Offline Pasif

View Profile
Re: Besyo Giriş Yardım !!!
« Posted on: 19 Ocak 2018, 08:02:56 »

ali osman bebek
Administrator
Üye Bilgileri Hero Member

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 16292

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #1: 19 Ağustos 2009, 23:56:38 »

Mesaj: Öss den ne kadar yüksek alırsan şansın o kadar yüksek olur,bölüm farkı yok çoğu üniversite en yüksek puanını dikkate alıyor.
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle Twitter Ekle Google Ekle Yahoo Ekle Del.icio.us Ekle Stumbleupon Ekle Technorati Ekle Digg Ekle Furl Ekle Newsvine Ekle Reddit Ekle Linkedin Ekle Friendfeed Ekle
ali osman bebek'in Imzasi

Paylaşmak isteğiniz dökümanlarınız var ise;

bedenegitimci.org@hotmail.com

email adresine gönderin biz sizin adınıza yayınlayalım.

sporcu07
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 19589

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #2: 23 Ağustos 2009, 10:51:11 »

Mesaj: evet arkadaşım aşağıda karamanoğlu mehmet bey besyo sınavı için gerekli ön kayıt şartları mevcut hemen hemen bütün üniv. bu koşulları yada bu koşullara yakın olanı ister üniv. besyo sitelerine girerek öğrenebilirsin sınavın nasıl olacağını şimdiden başarılar.
Madde 5: Ön Kayıt Koşulları
1.   Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2.   Adaylar, “2009-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu”nda belirtilen taban puanlara göre müracaat edeceklerdir. Buna göre; Sınava, ÖSS sınavı puan türlerinin herhangi birinden, liselerin spor alan/kol/ bölümlerinden mezun olan adaylardan ve milli sporculardan 145 ve daha yukarı; spor/alan/kol bölümleri dışındaki bir alan/kol/ bölümünden başvuracak adaylardan 165 ve daha yukarı puan alanlar müracaat edeceklerdir.

3.   Başka bir yükseköğretim kurumundan disiplin cezası nedeniyle çıkarılmış bulunanlar ön kayıt yaptıramazlar.

4.   Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği için 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48. maddesindeki şartları taşımak. Öğretmen olmaya engeli bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak. (omurga bozuklukları, aşırı kamburluk, pelteklik, kekemelik, düztabanlık vs.) engellerinden biri veya birkaçı bulunanlar ön kayıt için başvuramazlar.

5.   Sınava herhangi bir yükseköğretim kurumuna kayıtlı bulunan ve yükseköğretim programını kazanmış olan adaylar da katılabilir. 2008-ÖSYS’de, ÖSS puanı veya özel yetenek sınavı sonucu ile örgün yükseköğretim programına yerleştirilmiş adayların ağırlıklı ortaöğretim başarı puanları ile ilgili katsayıları yarıya düşürülecektir. Bu kural Açık öğretim kontenjanlı programları için de uygulanacaktır. Sınavsız geçiş ile Meslek Yüksekokulları veya Açıköğretimin kontenjansız programlarına 2008-ÖSYS’de yerleştirilen adaylara bu kural uygulanmayacaktır. 
Bu Sayfayi Paylas

sporcu07 Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

grock
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 27802

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #3: 31 Ağustos 2009, 22:42:53 »

Bu Sayfayi Paylas

grock Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Beden Egitimi Sitesi Etiketler
Besyo Giriş Yardım !!!

Google Words: Besyo Giriş Yardım !!! Dosyasi, Besyo Giriş Yardım !!! Belgesi, Besyo Giriş Yardım !!! Kurallari, Besyo Giriş Yardım !!! , Besyo Giriş Yardım !!! , Besyo Giriş Yardım !!! Resimleri, Besyo Giriş Yardım !!! , Besyo Giriş Yardım !!! , Besyo Giriş Yardım !!! , Besyo Giriş Yardım !!! , Besyo Giriş Yardım !!! Videosu, Besyo Giriş Yardım !!! Arsivi, Besyo Giriş Yardım !!! ,

||| Etiketler |||

Otomatik Tag
Besyo Giriş Yardım !!!, Beden Egitimi, Spor, Besyo Giriş Yardım !!!, Beden Egitimi Egzersiz Planlari, Beden Egitimi Dersi Yillik Planlari, Besyo Giriş Yardım !!!, Beden Egitimi Dersi Günlük Planlari, Beden Egitimi Dersi Zümre Toplanti Tutanaklari, Besyo Giriş Yardım !!!

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Sitemap XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Yasal Uyari
* This site does NOT store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites. * Bu site ismi verilen dosyaların kendilerini barındırmamaktadır. Sitede verilen linklerin yasalara aykırı kullanımı karşısında oluşabilecek her türlü zarar ve mesuliyetten bedenegitimci.org sorumlu değildir...
Sitemizdeki İçerikler alıntılar içerebilir. Bazı yayınlarda kaynakça bölümü bulunmadığı için bizlerde yayınlarda bunlara yer veremeyebiliriz. İlgili dokümanların kaynakça bilgisini bilenler bize bedenegitimci.org@hotmail.com adresinden iletebilirlerse bizlerde ilgili dokümanları düzenleyerek emeğe saygı göstermiş oluruz.
Bu Sayfa 0.16 Saniyede 25 Sorgu ile Oluşturuldu
Sitemap
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70