16 Ocak 2018, 10:32:13 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Arama
  Ana Sayfa   PORTAL ONLINE DESTEK Yardım Otomatik Index Etiket Google Tagged Giriş Yap Kayıt  

Reklamlar

REKLAM ALANLARI

Konu Bilgileri
Konu BasligiKonu: Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği
Cevap SayisiCevap Sayisi: 0 cevap var
Okunma SayısıOkunma Sayısı 36802 defa
Bu Konuyu Görüntüleyenler0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği  (Okunma Sayısı 36802 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
     
ali osman bebek
Administrator
Üye Bilgileri Hero Member
*****

Karma: 515
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bay
Mesaj Sayısı: 3,966

Üye ID: 16292

Nerden: Malatya/Erkenek


www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..


« : 10 Aralık 2014, 09:15:57 »


Mesaj: Millî Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

Millî Eğitim Bakanlığından:

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI PERSONELİNİN GÖREVDE YÜKSELME,UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ VE YER DEĞİŞTİRME SURETİYLE ATANMASI HAKKINDA YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK

MADDE 1 – 12/10/2013 tarihli ve 28793 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmeliğin 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (h) ve (i) bentleri aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“h) Hizmet süresi: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 68 inci maddesi çerçevesinde hesaplanan süreleri,”

“i) Unvan değişikliği: En az ortaöğretim düzeyindeki mesleki veya teknik eğitim sonucu kazanılmış unvanlara ilişkin kadrolara bu Yönetmelik kapsamında yapılan atamaları,”

MADDE 2 – Aynı Yönetmeliğin 5 inci maddesinin ikinci fıkrasında yer alan “terzi,” ibaresi yürürlükten kaldırılmış ve aynı maddenin birinci fıkrasının (e) bendinin (1) numaralı alt bendine “bekçi” ibaresinden sonra gelmek üzere “, terzi” ibaresi eklenmiştir.

MADDE 3 – Aynı Yönetmeliğin 6 ncı maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinde yer alan “ikinci fıkrada” ibaresi “üçüncü fıkrada” olarak değiştirilmiş; üçüncü fıkrasının (a) bendinin (3) numaralı alt bendi yürürlükten kaldırılmıştır.

MADDE 4 – Aynı Yönetmeliğin 7 nci maddesinin birinci fıkrasının (ç) bendinde yer alan “ve sosyal çalışmacı” ibaresi yürürlükten kaldırılmış ve aynı maddenin birinci fıkrasının (a) bendine “psikolog” ibaresinden sonra gelmek üzere “, sosyal çalışmacı” ibaresi eklenmiştir.

MADDE 5 – Aynı Yönetmeliğin 8 inci maddesinin birinci fıkrasında yer alan “grup başkanı” ibaresi “daire başkanı” şeklinde değiştirilmiştir.

MADDE 6 – Aynı Yönetmeliğin 12 nci maddesinin birinci fıkrasında yer alan “aşağıdaki konulardan” ibaresi, “atanılacak kadronun nitelikleri dikkate alınarak aşağıdaki konular arasından” şeklinde değiştirilmiştir.

MADDE 7 – Aynı Yönetmeliğin 13 üncü maddesinin dördüncü fıkrası yürürlükten kaldırılmıştır.

MADDE 8 – Aynı Yönetmeliğin 14 üncü maddesinin birinci fıkrasında yer alan “grup başkanı” ibaresi “daire başkanı” şeklinde değiştirilmiştir.

MADDE 9 – Aynı Yönetmeliğin 16 ncı maddesinin ikinci fıkrasında yer alan “Adaylar sözlü sınavda alınan personel” ibaresi “Sözlü sınava alınan personel” şeklinde değiştirilmiştir.

MADDE 10 – Aynı Yönetmeliğin 21 inci maddesinin birinci fıkrası aşağıdaki şekilde, üçüncü fıkrasında geçen “ilanı tarihinden” ibaresi ise “kesinleştiği tarihten” şeklinde değiştirilmiştir.

“(1) Bu Yönetmelikte belirtilen görevlere ilişkin boş kadrolara; şube müdürü, tesis müdürü ve basımevi müdürleri bakımından yazılı ve sözlü sınav puanlarının aritmetik ortalaması ile tercihler, diğer görevler bakımından ise yazılı sınav sonuçları ile tercihler esas alınarak puan üstünlüğüne göre atama yapılır. Başarı puanlarının eşitliği hâlinde, sırasıyla; hizmet süresi fazla olanlara, daha üst öğrenimi bitirmiş olanlara, üst öğrenim mezuniyet notu yüksek olanlara öncelik verilmek suretiyle, en yüksek puandan başlamak üzere başarı sıralaması belirlenir.”

MADDE 11 – Aynı Yönetmeliğin 22 nci maddesinin üçüncü fıkrasında yer alan “uzman” ibaresi “Talim ve Terbiye Kurulu uzmanı, eğitim uzmanı, uzman” olarak değiştirilmiş ve aynı maddenin dördüncü fıkrası aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“(4) Eğitim ve öğretim hizmetleri sınıfına dâhil kadrolardan eğitim uzmanı kadrosuna, avukat kadrosundan hukuk müşaviri kadrosuna genel hükümlere göre atama yapılabilir.”

MADDE 12 – Aynı Yönetmeliğin altıncı bölüm başlığı “Hizmet Gereği, Mazerete ve İsteğe Bağlı Yer Değiştirmelere İlişkin Hükümler” şeklinde değiştirilmiştir.

MADDE 13 – Aynı Yönetmeliğin 30 uncu maddesi başlığıyla birlikte aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“Hizmet gereği ve mazerete bağlı yer değiştirmeler

MADDE 30 – (1) Yöneticilerin; sağlık, aile birliği, can güvenliği mazeretlerine veya engellilik durumuna bağlı yer değişikliği talepleri ile hizmetin gereği olarak yapılabilecek yer değiştirmeler hakkında; Devlet Memurları Kanunu ile Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelik hükümleri uygulanır.”

MADDE 14 – Aynı Yönetmeliğin 33 üncü maddesinin birinci fıkrasında yer alan “en az beş yıl görev yapanlar” ibaresi “kesintisiz en az beş yıl görev yapanlar” şeklinde değiştirilmiştir.

MADDE 15 – Aynı Yönetmeliğin 34 üncü maddesi yürürlükten kaldırılmıştır.

MADDE 16 – Aynı Yönetmeliğe ekli Ek-2 Performans ve Yeterlik Değerlendirme Formu ekteki şekilde değiştirilmiştir.

MADDE 17 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 18 – Bu Yönetmelik hükümlerini Millî Eğitim Bakanı yürütür.
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle Twitter Ekle Google Ekle Yahoo Ekle Del.icio.us Ekle Stumbleupon Ekle Technorati Ekle Digg Ekle Furl Ekle Newsvine Ekle Reddit Ekle Linkedin Ekle Friendfeed Ekle
Logged
ali osman bebek'in Imzasi

Paylaşmak isteğiniz dökümanlarınız var ise;

bedenegitimci.org@hotmail.com

email adresine gönderin biz sizin adınıza yayınlayalım.
Robot Linkler
Altarnatif Linkler
*****
Offline Pasif

Mesajlar: 6,951


View Profile
Re: Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği
« Posted on: 16 Ocak 2018, 10:32:13 »

 
      uyari
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle www.bedenegitimci.org Sitesine Hosgeldiniz. Ben Robot Moderatör Olarak Siteden Daha Fazla Yararlanmaniz Için Sitemize Üye Olmanizi Öneririm. Güzel Paylasimlar Diliyorum.

giris  kayit
Altarnatif Linkler: Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği dosyalari,Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği belgeleri, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği görüntüleri, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği videolari, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği planlari, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği dökümanlari, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği oyunlari, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği arsivi, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği kurallari, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği videosu, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği resimleri, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği dilekçesi
Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Beden Egitimi Sitesi Etiketler
Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği YönetmeliğiGoogle Words: Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği Dosyasi, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği Belgesi, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği Kurallari, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği , Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği , Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği Resimleri, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği , Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği , Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği , Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği , Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği Videosu, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği Arsivi, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği ,

||| Etiketler |||
||| GoogleTagged |||
Google Tagged: google com

Otomatik Tag
Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği, Beden Egitimi, Spor, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği, Beden Egitimi Egzersiz Planlari, Beden Egitimi Dersi Yillik Planlari, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği, Beden Egitimi Dersi Günlük Planlari, Beden Egitimi Dersi Zümre Toplanti Tutanaklari, Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği

 
Gitmek istediğiniz yer:  


|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Sitemap XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Yasal Uyari
* This site does NOT store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites. * Bu site ismi verilen dosyaların kendilerini barındırmamaktadır. Sitede verilen linklerin yasalara aykırı kullanımı karşısında oluşabilecek her türlü zarar ve mesuliyetten bedenegitimci.org sorumlu değildir...
Sitemizdeki İçerikler alıntılar içerebilir. Bazı yayınlarda kaynakça bölümü bulunmadığı için bizlerde yayınlarda bunlara yer veremeyebiliriz. İlgili dokümanların kaynakça bilgisini bilenler bize bedenegitimci.org@hotmail.com adresinden iletebilirlerse bizlerde ilgili dokümanları düzenleyerek emeğe saygı göstermiş oluruz.
Bu Sayfa 0.168 Saniyede 25 Sorgu ile Oluşturuldu
Sitemap
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70