17 Ocak 2018, 06:24:29 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Arama
Ana Sayfa PORTAL ONLINE DESTEK Yardım Otomatik Index Etiket Google Tagged Giriş Yap   Kayıt    

Reklamlar

REKLAM ALANLARI

Kayıt - Gerekli Bilgiler
Kullanıcı adı seçin:
Sadece forumumuzda tanınmanız için kullanılacaktır. Kayıt olduktan sonra profilinizden görünen isminizi değiştirebilirsiniz.
E-Posta:
Uyari:Sadece gmail,hotmail,yahoo,msn ve mynet Uyelikleri Kabul Edilmektedir.
Şifrenizi seçin:
Şifreyi tekrarlayın:
Dogum Tarihi:
Gün (DD) - Ay (MM) - Yil (YYYY)
- -
Yer:
Cinsiyet:

Resim doğrulaması:
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Yandaki islemin sonucu kaçtir(Örnek: 6)
Anti-bot uygulamasi
9 + 1 = ?
Genel Forum Kuralları


www.bedenegitimci.org’a Kayıt Olan Her Üye Bu Şartları Kabul Etmiş Sayılır...

1-Bu Foruma Kayıt Ücretsizdir!

2-Beden Eğitimi Öğretmenlerinin ve Beden Eğitimi ve Sporla İlgilenenlerin Paylaşımı Üzerine Kurulmuştur.

3-Ana Kural Sitede yazılan tüm mesajlar T.C'ne ve T.C  toplumunun genel ahlak kurallarına uygun olması gerekmektedir.Aksi takdirde  Siteden sürekli olarak uzaklaştırılacaksınız.

4- Her Şeyden Önce Forum'umuza Üye Olan Herkesin Bu Kuralları Okumuş Olması Ve Forum'u Bu Doğrultuda Kullanması Gerekmektedir. Herhangi Bir Kuralın İhlali Söz Konusu Olduğunda Yapılması Gereken En Uygun Yaptırım Forum Yönetimindeki Görevliler Tarafından Gerçekleştirilebilecektir.

5- Forum'umuza Yüklenen Dosya yada Paylaşımlardan Kullanıcı Kendi Mesuldür. www.bedenegitimci.org sitesi Paylaşım Platformudur ve başka yerlerden alınan bilgiler kaynak belirtilmeden yayınlanamaz. Diğer Bilgi Ve Paylaşım İçerikli Yazılardan Esinlenerek Buraya Aktarılan Bilgi Amaçlı Konu, Eklenti Ve Dosyaların Kimden Ve Nerden Alıntı Olduğu Belirtilmelidir. Başkasına Ait Yazı Ve Dosyaları Kendisininmiş Gibi Gösteren Üyelerin Mesajları Düzeltilecek, Üye Aynısını Tekrarladığı Halde Forumdan Uzaklaştırılacaktır. Emeğe Saygı Göstermek Borcumuzdur.

6- Forum'umuzda Genel Ahlaka Aykırı Ve Küfürlü, Argo Niteliğindeki Yazılar, Şahsa Yönelik Hakaret Benzeri Yazılar Yazılamaz. Başka Bir Forum Katılımcısını, Üçüncü Bir Şahsı Veya Yayıncı, Üretici Kurum Ve Kuruluşları, Herhangi Bir Ürünün Marka Veya Modelini Küçültücü Veya Ona Hakaret Edici Yazı Yazılamaz.

7- Forum Üyelerimiz Yeni Bir Konu Açmadan Önce O Konunun Forumda Mevcut Olup Olmadığını Kontrol Etmelidirler. Bunun İçin Forum'un Arama Özelliğini Kullanabilirsiniz. Aynı İsimli, Aynı Bilgileri Ve Konuşmaları İçeren Konular Açılamaz. Açılsa Da Kurallar Gereğince Forum Yetkilileri Tarafından Birleştirilebilir, Kapatılabilir Yada Silinebilir. Aynı Üyenin Aynı Hatayı Tekrarı Durumunda Üye Uyarı Alabilir Hatta Üyeliği Silinebilir.Ayrıca Açılan Konu Başlıkları Konu'nun içeriğiyle Alakalı Olmalı,Aksi Halde Konu Arşive Taşınacak,Bu Şekilde Konu Başlığı Açmakta Israr eden Üyenin Üyeliği İptal edilecektir.

8- İmzalarda Değişik Fontlu, Değişik Boyutlu, Yazılar Yazmak Yasaktır. Koyu, İtalik Veya Altçizgi Özellikleri İmzada Gerektiğinde Kullanılabilir.

9- Forum'umuz Üzerinde Yazılacak Mesajlar Veya Açılacak Yeni Konu Başlıkları, İlgili Bölümler Altında Olmalıdır. Yanlış Yere Yazılan Mesajlar Veya Açılan Başlıklar Yöneticiler Tarafından İlgili Yerlere Taşınır Veya Birleştirilir. Fakat Bu En Son Alternatif Olmalıdır. Bu Şekilde Üyeler De Yazdıkları Konuları Doğru Yerlerinde Daha Kolay Bulabilirler.

10- Yöneticiler Her Yazılan Mesajı Takip Edemeyebilirler Ve Gözden Kaçabilir. Bu Gibi Durumlarda Uygunsuz Bir Mesajla Karşılaştığınızda Lütfen O Bölümden Sorumlu Yöneticilere Bildiriniz.

11- Büyük Harf Kullanmak Bağırmak Anlamına Gelmektedir. Bu Nedenle Sadece Cümle Başlarında Kullanılabilir.

12- Kişisel Tartışma Ve Fikirler Pm İle Yapılmalıdır. Bu Tip Yazışmalar Ortalıkta Ve Görünür Başlıklar Altında Yapıldığı Takdirde İlgili Başlık Kapatılır Ve Konu Devam Edemez.

13-İmza Alanlarında Veya Bir Konuda Bilgi Vermek Amacıyla Verilen Link'lerdeki Fotoğraflarda Siyasi Ve Dini Birliklere Yada Görüşlere Ait Simge Vs... Bulunması Yasaktır.

14-Forum Kuralları Gerekli Görüldüğü Taktirde Yönetim Tarafından Kullanıcılara Haber Verilmeden Değiştirilebilir. Buna Hiçbir Kullanıcının Karşı Çıkma Gibi Tutumları Söz Konusu Değildir. Buradaki Kurallar Sadece Bir Kereliğine Okunması İçin Değil, Sürekli Takip Edilmesi Ve Düzenin Sağlanması İçin Süresiz Konulmuştur.
|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Sitemap XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Yasal Uyari
* This site does NOT store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites. * Bu site ismi verilen dosyaların kendilerini barındırmamaktadır. Sitede verilen linklerin yasalara aykırı kullanımı karşısında oluşabilecek her türlü zarar ve mesuliyetten bedenegitimci.org sorumlu değildir...
Sitemizdeki İçerikler alıntılar içerebilir. Bazı yayınlarda kaynakça bölümü bulunmadığı için bizlerde yayınlarda bunlara yer veremeyebiliriz. İlgili dokümanların kaynakça bilgisini bilenler bize bedenegitimci.org@hotmail.com adresinden iletebilirlerse bizlerde ilgili dokümanları düzenleyerek emeğe saygı göstermiş oluruz.
Bu Sayfa 0.048 Saniyede 8 Sorgu ile Oluşturuldu
Sitemap
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70